Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Депутатська група "Гласність, законність, справедливість"

Історія створення групи співпадає з закінченням I сесії VI скликання, яка відбулася 16 листопада 2010 року, після закінчення сесії, частина депутатів зрозуміла, що ними маніпулюють, побачила  як проходить порушення законності на сесії сільським головою, як більшість, в зв'язку з незнанням законів, мовчазно підтримують дії сільського голови, який постійно наголошує: - не читайте законів, вони шкодять Вашому травленню.

Фактично одноособово, сільський голова Сизон В.Г. призначив голів постійних депутатських комісій та розподілив депутатів кому в якій комісії бути, без попереднього обговорення та погодження, що належить, виключно, до повноважень сесії.

Відразу після сесії зібралось 9 депутатів і вирішили обміркувати створення депутатської групи, і призначили зустріч разом з кандидатами на посаду сільського голови – Щеголь В. С., Савенко В. О., які на виборах зайняли відповідно друге та третє місце, на 21 листопада 2010 року.

На зборах були присутні:

 1. Ткаченко Л.В. – округ №1
 2. Гуцуляк С.П. – округ №2
 3. Докійчук С.І. – округ №5
 4. Шевчук О.В. – округ №7
 5. Росінський С.К – округ №8
 6. Білінська Л.В. – округ №14
 7. Юрченко Л.І. – округ №19
 8. Іванічев О.В. – округ №20
 9. Ткаченко І.О – округ №21
 10. Щеголь В.С.
 11. Савенко В.О.

На зборах одноголосно вирішили:

 • Створити депутатську групу «Гласність, законність, справедливість»
 • Доручили очолити групу Іванічеву О.В. – округ №20
 • Доручили Іванічеву О.В. передати повідомлення про створення депутатської групи в виконавчий апарат сільської ради
 • Вирішили опрацювати проект регламенту від депутатської групи і подати як альтернативний при затвердженні регламенту.
 • Доручити Іванічеву О.В. розробити проект Положення про помічника-консультанта депутата
 • Зустрітись перед черговою сесією сільської ради.

Наступна II сесія VI скликання відбулася 26 листопада 2010 року. За декілька днів перед сесією Іванічевим О. В. було передано в виконавчий апарат ради повідомлення про створення депутатської групи «Гласність, законність, справедливість», проект регламенту від депутатської групи, та Положення про помічника консультанта депутата.

На II сесії VI скликання першому засіданні розглянули альтернативний проект регламенту і вирішили до другого засідання яке відбудеться 10 грудня 2010 року підготувати регламент у виді порівняльних таблиць. За час від передачі повідомлення про створення депутатської групи  на членів депутатської групи «Гласність, законність, справедливість» було здійснено моральний тиск , що змусило частину депутатів вийти з депутатської групи.

На звернення депутатської групи «Гласність, законність, справедливість» про пропорційне представництво в постійних комісіях ради у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» Стаття 28  - депутатській групі було відмовлено, чим було порушено вищевказаний Закон України.

 10 грудня 2010 року депутатською групою  «Гласність, законність, справедливість» було прийняте рішення про виведення зі складу групи Ткаченко Л. В. – округ №1, Докійчук С. І. – округ №5, Шевчук О. В.- округ №7, Ткаченко І. О. – округ №21.

10 грудня 2010 року На II сесії VI скликання другому засіданні було прийнято регламент ради,  в якому було передбачено можливість ведення аудіо записів сесій. Було прийняте Положення про постійні комісії сільської ради подане головою депутатської групи.

Сільським головою було відмовлено в прийнятті Положення про помічника-консультанта депутата всупереч Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Статті  26 пункт 53.

11 грудня 2010 року було підписано до друку тижневик «Свобода слова» в якому присутній коментар сільського голови Сизона В. Г. в якому він відкрито говорить про те як порушуються права депутатів та Закони України.

Таким чином депутати цього скликання відчули на собі як порушуються їхні права. Наведемо ще один приклад однобокого ставлення до депутатської групи з боку сільського голови та ради: так Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» передбачено , що Рада  сприяє  діяльності  зареєстрованих  нею депутатських груп, координує їх роботу і може заслуховувати повідомлення про їх діяльність, а у випадку з депутатською групою «Гласність, законність, справедливість» - рада разом з сільським головою вбачають у депутатській групі свого ворога, так як наша група висвітлює порушення Законів України з боку сільського голови та секретаря. За період з 16.11.10 року, групою здійснено записи сесій сільської ради, проведено порівняння з Протоколами сесій. Були подані звернення та запити як до сільського голови так і до контролюючих органів. Можемо відверто сказати – порушення Законів України є і ми будемо їх висвітлювати.

О. В. Іванічев

далі буде ⇐ тицьни мишкою у виділене


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!