Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Історія про створення та діяльність депутатської групи «Гласність, законність, справедливість»  в Тарасівській сільській раді.

Все почалося з великої брехні Тарасівського сільського голови Сизона В. Г., секретаря тарасівської сільської ради Крикун Г. І. та землевпорядника Тарасівської сільської ради Олійник Т. В. і ця, їхня брехня, змусила нас депутатів Тарасівської сільської ради: Іванічева О. В., Погребного М. В. та Юрченка Л. І. створити депутатську групу з назвою «Відродження», яка була створена нами 7 квітня 2009 року на V скликанні Тарасівської сільської ради.

Що це за брехня:

  1. Введення депутатського корпусу в оману для прийняття рішень з користю для себе; 
  2. Надання неправдивої або не повної інформації при прийнятті рішень Тарасівської сільської  ради;                                                   
  3. Підробка Протоколів сесій;

Результатом цієї брехні стало надання земельних ділянок садовому товариству «Вітосвіт», садовому товариству «Хуторець» в місцях масового відпочинку мешканцями нашого села а також надання земельної ділянки  для ведення ОСГ в межах земельної ділянки, що знаходилась в користуванні ДП «Київський лісгосп».

вид з висоти 279 м.jpg

Мною було підготовлене колективне звернення до сільського голови Сизона В. Г. та до Прокурора Києво-Святошинського району Федоренка В. В. та протягом трьох днів активними мешканцями села було зібрано понад 500 підписів під цим зверненням, після чого вони й були направлені адресатам. Це питання розглядалось на сесії Тарасівської сільської ради до якої я підготував виступ та фотоматеріали, які були показані депутатам, нижче текст звернення:

Шановні депутати

7 квітня 2009 р трьома депутатами, Іванічевим О.В., Погребним М.В., та Юрченком Л.І., керуючись Ст. 25 та Ст. 26 закону України створена депутатська група з метою спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень та з метою встановлення законності та справедливості рішень сільської ради та сільського голови. Що нас змусило до цього кроку?

І з чого все почалося? До мене звернулись жителі нашого села з претензією, що ми, як депутати сільської ради вже взагалі втратили совість, роздаючи земельні ділянки в лісі, які вже виставлені на продаж та дали мені номер телефону людини, що займається продажем цієї земельної ділянки. Зателефонувавши цій людині я дізнався кому вона виділена та для яких цілей і де вона знаходиться. До кого з депутатів я не звертався всі відповідали, що в межах лісу земельні ділянки не виділялись, включаючи і сільського голову. Звернувшись до Погребного М. В. та Юрченко Л. І. ми вирішили вияснити чи не ввели нас в оману і звернувшись до секретаря сільської ради Крикун Г. І. отримали вичерпну відповідь стосовно цієї земельної ділянки. Так 27.06.2008р надана земельна ділянка Терещук І. О. для ведення ОСГ там же вказана і схема розташування земельної ділянки і знаходиться вона в межах лісу. Потім на місце розташування цієї земельної ділянки виїзжали ми з Погребним М. В. та Терещуком С. Б. який нам показав межі розташування вказаної земельної ділянки, крім цього, мене особисто, вивозив на місце розташування і Руслан Олійник, що займався винесенням в натуру цієї земельної ділянки.

А тепер будь-ласка загостріть увагу, бо я Вам скажу яку відповідь стосовно цієї земельної ділянки надавали землевпорядник сільської ради та сільський голова:

1 Піхта це не дерево а кущі, прошу звернути увагу на фотографію де стоїть сосна, поруч піхта, і біля них лежить шпала, це для того щоб ви мали уяву якої товщини бувають кущі

2 Це самосійні насадження: зверніть знову увагу на іншу фотографію, де видно, як гарно рядками насіялась піхта, і відразу питання - де вона у нас тут взялася? До речі, ще живі ті люди, які цей ліс садили у 1948-1950роках.                                                                           

3. Це не ліс. Весь час був лісом, а це перестав?

4 Покажіть мені на генеральному плані де написано, що це ліс. До речі генеральний план є лише у голови, і який ми з вами так і не затвердили, хоча він мав бути готовий ще у 2 кварталі 2008 року,  можливо ми його навіть не затвердимо, якщо громаду села він не влаштує. Виникає питання: чому сільський голова за майже рік не ознайомив депутатів з проектом генерального плану всього села, наголошую ще раз – всього села, а не його частини.  Нагадаю відразу і яку відповідь сільська рада надала Федоренку О. М., що в нас ще нема генерального плану щоб виділити йому земельну ділянку, яку йому пообіцяв сільський голова за заміну вікон в дитячому садку. Виходить цікава ситуація: для одних – генеральний план є, для інших – нема. Це я вам навів відповіді які ми отримували від наших службовців.

А якщо ви пам’ятаєте, на одній із попередніх сесій, йшла мова, щоб перетворити цей ліс на парк культури та відпочинку, чому ж тоді не поставив сільський голова це питання на голосування? Для того, щоб роздати цей ліс під ділянки для ОСГ? Чи для чого?

Поки наша депутатська група виясняла всі деталі цієї справи, випливло ще одне: всі знають Злочевського В. М., так от завдяки йому, ми дізнались, що існує садівниче товариство «Хуторець» яке просило дозвіл на збір документації на оренду землі для їхнього товариства ще на попередньому скликанні і для того, щоб мати позитивне рішення сесії, вони зробили асфальтну дорогу по вул. Чапаєва , до речі дорога зроблена в 2005 році – це я навів слова Злочевського В. М. Ми перевірили цю інформацію піднявши протоколи попередніх сесій і вияснили – дійсно садівничому товариству «Хуторець» надано дозвіл на збір документації 29.09.2005 року. Потім перед виборами 31.01 2006 року надано дозвіл на збір документації садовому товариству «Вітосвіт», і за словами сільського голови, саме «Вітосвіт» робив асфальтну дорогу по вул.Чапаєва. Нагадаю Вам іще наступне: на одній із сесій сільський голова, ставив питання про надання в оренду земельної ділянки садівничому товариству «Вітосвіт» але за браком голосів ця пропозиція не пройшла, тоді вичекавши певний час, та скоріш за все, пролобіювавши питання про виділення земельної ділянки цьому садівничому товариству, виніс терміново на затвердження сесії сільської ради 29.12 2007 року, причому показавши на карті де буде знаходитись ця земельна ділянка, домігся сприятливого результату для садового товариства «Вітосвіт» і скоріш за все підклавши туди ж і виділення в оренду земельної ділянки садівничому товариству «Хуторець», бо за  «Хуторець» ми не голосували, я і Юрченко Л. І. були присутні на всіх цих сесіях і пропустити виділення земельної ділянки «Хуторцю» не могли. Далі з’ясувалось: сільський голова показував земельну ділянку на карті для виділення садівничому товариству «Вітосвіт» в одному місці а надали в іншому, тобто має місце надання недостовірної інформації. Як потім з’ясувалось він показував на карті місце де надавалась земельна ділянка «Хуторцю». Тепер: Чому так терміново було необхідно прийняти рішення 29.12.2007 року? По тій причині, Що з 01.01.2008 року вступив в силу пункт 2 Ст. 124 земельного кодексу України де говориться : 

2. Передача  в  оренду  земельних  ділянок,  що перебувають у державній або комунальній власності,  здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу.Щодо законності надання в оренду садівничому товариству «Хуторець» ст. 151 п 11:11. Строк  дії  дозволу  на  розроблення  проекту  відведення земельної ділянки та вимог щодо її відведення становить один рік і може бути продовжено одноразово на такий самий строк.  У разі якщо протягом встановленого строку проект відведення земельної  ділянки не  подано  на  затвердження  до  відповідного  органу,  дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки та вимоги щодо її відведення вважаються анульованими.Це я навів приклади порушення законності а ще й існує моральна сторона справи: чому не було проведено опитування громадської думки при виділенні земель в оренду вищевказаним садівничим товариствам, фактично ви віддали повністю всі місця відпочинку нашого села, при голосуванні ви висловлювали свою особисту думку, а не думку тих людей які вас обирали, хоча Ст. 2 п 2  закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вимагає:  Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини — виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.  задля того, щоб зупинити всі вище вказані незаконні рішення ми й збирали підписи, причому не з власної ініціативи, а на прохання наших виборців, до речі і вони приймали активну участь в збиранні цих підписів. Ми не ставили за мету зібрати підписи всіх  мешканців нашого села, ми  хочемо привернути вашу увагу до вирішення цієї проблеми, щоб зняти соціальну напругу серед наших людей. В разі не вирішення цих питань позитивно для громади нашого села ми змушені будемо керуючись Ст. 15 закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звернутись до всіх органів державної влади а також до правоохоронних та контролюючих органів з вимогою відновлення законності та справедливості рішень сільської ради та сільського голови. 

Ось такий початок нашої боротьби із брехнею та підробкою документів.

О. В. Іванічев

Далі буде ⇐ тицьни мишкою у виділене

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!