Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

26 вересня 2019 року відбудеться позачергова сесія Тарасівської сільської ради з Порядком денним

P.d..jpg

В якому першим пунктом передбачено зміни до Бюджету Тарасівської сільської ради на 2019 рік з переліком робіт по благоустрою населеного пункту.

Третім питанням передбачено знесення самовільно побудованих гаражів на землях комунальної власності по вулиці Шкільна 1 та Шкільна 3 для розширення тротуару та облаштування зеленої зони навкруг будинків

z.g..jpg

Нижче наведено додаток до рішення ради з переліком необхідних для виконання робіт

d.r.jpg

Депутатською групою «Гласність, Законність, справедливість» було внесено пропозиції щодо раціонального розподілу  бюджетних коштів для виконання першочергових завдань. Нижче наведено пропозиції депутатської групи

Pr.D.Gr..jpg

Як видно із вищенаведених документів депутатська група підтримує повністю пункти 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, та 12 додатку до рішення ради, як такі, що в цілому відповідають завданням як депутатської групи так і більшості виборців. В той же час, депутатська група вважає, що пункт 3 додатку необхідно виконувати із залученням коштів забудовників, так як основна маса мешканців новозбудованих будинків  Житлоекономії та Глінкіної О. О. буде користуватись сама цими тротуарами. Виникає також питання, чому не зроблений тротуар по вулиці Шкільній зі сторони забудовників Житлоекономії та Глінкіної О. В. – це що, для зручності дітей, які будуть іти в школу та дитячий садочок при цьому двічі перетинаючи вулицю?

По четвертому пункту додатку - поточний ремонт та асфальтування проїзду від вулиці Ярової до вулиці Залевської депутатська група також вважає, що необхідно в першу чергу закінчити асфальтування густозаселених вулиць села, які були передбачені ще Генеральним планом 1987 року, та закінчити асфальтування такої  вулиці як Коцюбинського, по якій до школи та дитячого садочку йде велика маса дітей, крім того закінчити асфальтування вулиці Комарова, густозаселеної вулиці Польової, Лісової а тоді вже займатись проїздами, які раніше взагалі були стежками. Причому неозброєним оком видно, що цей пункт може почекати до наступного року. 

Стосовно 13 пункту додатку, депутатська група вважає, що асфальтування спуску Гагаріна та проїзду від вулиці Гагаріна до вулиці Хутірської можна здешевити встановивши бордюри з південного боку вулиці (половина бордюрів до середини спуску по Гагаріна вже встановлена мешканцями), та зробити ухил в бік цих бордюрів для стоку води для водовідведення, це буде доцільніше і дешевше ніж встановлення лотків для стоку атмосферних опадів (з подальшою їх експлуатацією: періодичною чисткою). Те ж саме стосується і проїзду від Гагаріна до Хутірської - встановлення  бордюрів із східної сторони та влаштування дорожного покриття в бік бордюрів.

Що стосується знесення самовільно побудованих гаражів на землях комунальної власності на прибудинковій території будинків по вулиці Шкільна 1 та Шкільна 3.

З цього приводу депутатська група здивована діями сільського голови Сизона В. Г., який за 25 років свого перебування при владі не спромігся надати земельні ділянки для гаражного будівництва мешканцям будинків по вул Шкільна 1, 3, провулку Патріотів 1, 2, 3, 6, 8 натомість виділив на прибудинкових територіях місце під свердловину для багатоквартирних будинків Житлоекономії.

v.z.g.p.1987.jpg

Перебуваючи на посаді сільського голови з 1994 року він мав би вже давно навчитись господарювати. Та на жаль це господарювання у нього виходить не на користь мешканцям села, а на користь сім’ї та наближених до нього осіб. Бо як зрозуміти, що надавши дозвіл на будівництво багатоквартирних будинків Житлоекономії та Глінкіній О. О. не пердбачив прокладення ними тротуару для мешканців їхніх будинків по західній частині вулиці Шкільна? Або наприклад : всім зрозуміло, що перед тим як зносити гаражі, які встановлені більше 30 років тому мешканцями на своїх прибудинкових територіях, бо на той час землями в межах населеного пункту розпоряджався радгосп «Тарасівський»,  і відповідно дозволи на встановлення гаражів ніхто не брав, а встановлювали їх власники квартир, які вони отримали від радгоспу «Тарасівський» в цих будинках.

Перед тим як зносить гаражі необхідно було надати місця для гаражів, і не тоді коли півень клюне, а вже давно. А зараз, коли гаражі простояли більше 30 років, сільський голова мав би їх узаконити, бо ця його безалаберність призвела до цієї ситуації. Це його бездіяльність і бездіяльність його виконкому протягом 25 років. Зате про свою сім’ю він не забув, надавши дочці та зятю по чотири гаражі, як і близьким родичам та наближеним особам, а всім, хто був ознайомлений, простим смертним по одному гаражу. Ось рішення сесії на якій Ви побачите, який щедрий голова для своїх рішення  №8 від 19.10.2012 18 сесії 6 скликання та для інших, ( 19.6.2 , 20.6 , 38.6 , 40.6.1 , 41.6.1 , якщо будете уважні то побачите як в рішеннях ради повторюються одні і ті ж особи. А тепер сільський голова ще хоче перекласти на плечі ради питання про знесення гаражів, яке відноситься до відома його виконкому відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Члени депутатської групи та активні громадяни провели опитування серед мешканців будинків по вулиці Шкільна 1 та Шкільна 3, нижче висловлювання мешканців:  Чому Глінкіна О. О. та  Житлоекономія, як забудовники,  не зробили тротуари з своєї сторони для жителів своїх багатоповерхівок? Чому треба зносити гаражі, щоб робити тротуар для жителів багатоповерхівок Глінкіної О. О. та  Житлоекономії?  Хай їм благоустрій робить Глінкіна О. О. та  Житлоекономія  та будує їм школи і дитсадки за рахунок своїх надприбутків... Навіщо нам їхні багатоповерхівки  і мешканці, якими вони свої багатоповерхівки заселили? Мало того, що поробили перенаселення, нестачу місць у школі і дитсадку, пробки на дорогах - та ще роби їм благоустрій за ті нещасні копійки пайового внеску.  Якийсь ненормальний голова, в дворі на траві загородити рябицею свердловину Житлоекономії( якого біса взагалі їх свердловина у нас в дворі?) , 60% дворів хащі і чиїсь грядки, взагалі є купа місця, де зеленіше для тих зон відпочинку, ні він гаражі демонтуватиме. Чому на прибудинковій території жителів масиву треба зносити гаражі цих жителів, щоб робити дитячий майданчик для жителів багатоповерхівок  Глінкіної О. О. та  Житлоекономії?   Чому ці дитячі майданчики для жителів своїх багатоповерхівок не побудували Глінкіна О. О. та  Житлоекономія  на комунальній землі, які вони отримали під будівництво своїх багатоповерхівок? Чому на виділення гаражів було окреме рішення ради, що там будуть давати гаражі тільки жителям багатоповерхівок по вулиці Шевченка 9а і 11, і тільки по одному гаражу на сімю, а Сизон В. Г. пороздавав апарату ради, депутатам,  родичам свого зятя і взагалі своїм наближеним, які живуть в садибних будинках на іншому кінці Тарасівки? Взагалі це наша прибудинкова територія і це нам вирішувати, що там буде, а не рада чи виконком, чи Чому Глінкіна О. О. з  Житлоекономією  будуть вирішувати, що буде на нашій прибудинковій території... Хай Глінкіна О. О. з  Житлоекономією  краще побудують школи і дитсадки для жителів своїх багатоповерхівок, а не лізуть на нашу прибудинкову територію з своїми бажаннями.

Доречі - Закон України 2015 року "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" - прямо так і говорить, що прибудинкова територія багатоквартирного будинку є приватною власністью всіх власників квартир і приміщень в цьому багатоквартирному будинку. І що тільки власники квартир в багатоквартирному будинку мають право вирішувати на зборах - що буде розміщено на їх прибудинковій території  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/417-19

В діючому генплані 1987 року,  прибудинкова територія  визначена. А там де Глінкіна О. О. будує багатоповерхівку - там в діючому генплані 1987 року - Громадський центр передбачений, а там де Житлоекономія побудувала і будує 9 поверхові будинки - там в діючому генплані передбачені 4-поверхові будинки, а не 9 поверхові.

В останньому варіанті Проекту Генерального плану Сизона В. Г., який він хотів весною цього року протягнути - гаражі нанесені, а тротуар нпоказаний вздовж гаражів, а не через гаражі, також показаний, як і в генплані діючому 1987 року - майданчик для збору сміття, навколо якого гаражі і поставлені... дивіться нижче

o.p.g.jpg

Останнім часом з’явився допис і від дружини сільського голови - Валентини Сизон у Фейсбуці, в групі Тарасівська громада, де вона є адміністратором, із закликом підтримати рішення про знесення гаражів. А що треба ж підтримати чоловіка.

А це звернення депутата Тарасівської сільської ради Снігир Ю. В. до мешканців свого округу у вайбер групі округ № 17

Доброго вечора!

Завтра о 17:00 відбудеться сесія Тарасівської сільської ради, на якій розглядатиметься питання асфальтування вулиці Гагаріна.

Три депутата Середа Ю.В., Майборода М.О., Юрченко Л.І. було подано пропозицію не "Т" образно асфальтувати (Гагаріна з'єднати з Хутірською та Червоною), а тільки з'єднати з Хутірською, а також виступали проти водовідведення...

Я проти таких змін, а саме проти, того, щоб не проводилися роботи по водовідведення, так як призведе до вимивання грунту попід кромкою асфальту, приклад спуск вулиця Свято Успінська (Радянська), де попід кромкою вимило   канавку місцями до 20 см (фото додаю), виїхати з подвір'я людям відбуватиметься з труднощами..

Протистояти їм, а також іншим депутатам 25 я сама не зумію, так як кожен депутат також має свої округи і бажає отримати кошти хто на асфальтування, хто на дах і т.д.

 Через прокладання жолобів, та водовідвідною системою сума коштів не маленька і якщо зараз ми не зуміємо відстояти, то виконати більше не буде шансу.

Прошу завтра прийти на сесію,  підтримати, та довести до логічного закінчення вулицю.

Якщо завтра не отримаю підтримку, більше питання закінчення асфальтування піднімати не буду, так як кошти з пайової участі не відомо чи надійдуть взагалі і в якій кількості.

Якщо дане питання Вас не турбує, то мені стане рівно стільки скільки і Вам потрібно.

За 4 роки оголошення про підтримку прошу вперше, тому сподіваюсь, що не тільки мешканці вулиці Гагаріна мають відреагувати, а також мешканці Відродження, ми один округ і маємо триматися одним цілим всі разом.                      

Гарного вечора!

Прочитавши це звернення  стає дивно – депутатська група «Гласність, законність, справедливість» своїми діями довела і продовжує доводити, що вона систематично стоїть на захисті прав своїх виборців і всіх мешканців села. Добре знає законодавство України і вміло його використовує, розбирається в економічних питаннях та діє завжди по господарськи виважено, надаючи пріоритети по витраті бюджетних коштів керуючись якістю послуг, їх ціною та доцільністю. В той же час депутатська група очікувала від  депутата Снігир Ю. В. співпрацювати на користь громади а не виступати із безпідставними звинуваченнями.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!