Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Мною, депутатом Тарасівської сільської ради, головою комісії з благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, 7 квітня 2015 року було надіслано інформаційний запит на ім’я сільського голови Сизона В. Г. з вимогою надати копію діючого Генерального плану села Тарасівка, Києво-Святошинського району.

infz.jpg

Отримав відповідь 6 травня 2015 року, але на документі стояла дата, що відповідь надана 10 квітня 2015 року.

vinfz1.jpg

Прочитавши відповідь, 7 травня 2015 року я їду в архівний відділ Києво-Святошинської РДА, Київської області щоб подати інформаційний запит та отримую відповідь, що Проектів детального планування житлових кварталів та Генерального плану села Тарасівка в них немає. Розуміючи, що сільський голова навмисне тягне час та не бажає надавати потрібну інформацію подаю  повторний інформаційний запит від 7 травня 2015 року.

infz2.jpg

Отримую відповідь 7 червня 2015 року датовану 15 травня 2015 року з посиланням на те, що на замовлення Тарасівської сільської ради розроблено Генеральний план с . Тарасівка, з яким я можу ознайомитись в приміщенні  Тарасівської сільської ради.

vinfz2.jpg

Побачивши прикріплений на стіні малюнок з назвою генеральний план, не відповідним форматом, там же дізнався, що у нас будуть проведені громадські слухання по генеральному плану, які відбудуться 15 червня 2015 року, і що повідомлення про це надруковане в газеті «Новий день»  9 травня 2015 року.

8 травня 2015 року  я запросив двох депутатів Тарасівської сільської ради Петренка Р. В. та Юрченка Л. І. з проханням скласти акт про відсутність графічних матеріалів для ознайомлення з Проектом Генерального плану

akt 1.jpg

та заяву з вимогою перенести дату початку реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до моменту надання всієї передбаченої законом документації.

zakt1.jpg

В той же день мною було підготовлено заяву до сесії Тарасівської сільської ради, Виконкому Тарасівської сільської ради, Києво-Святошинській РДА

zrda.jpg

щоб прочитати весь документ натисніть на нього

Нашвидкоруч були підготовлені зауваження та пропозиції до Проекту Генерального плану с. Тарасівка та подані в сільську раду.

12 червня 2015 року звернувся через ФБ до активних дописувачів з проханням зібратись біля ставка, що коло церкви, щоб обговорити дії по проведенню громадських слухань де розповів, що планується Проектом генерального плану села, і що сільський голова навмисне обрав час проведення громадських слухань на понеділок 15 червня 2015 року, щоб не було кому бути присутнім на цих громадських слуханнях та щоб ніхто не зміг перешкодити йому потім затвердити Генеральний план в тому вигляді, в якому він, разом із інститутом запланував. Попросив, щоб запропонували обрати мене секретарем громадських слухань.

15 червня громада зуміла домогтися перенесення громадських слухань по Генеральному плану на 18 липня 2015 року

Протокол Зборів з приводу громадських слухань

Pr-l.1.jpg

щоб прочитати весь документ натисніть на нього

Вже в липні після громадських слухань отримав відповідь на свою заяву до Києво-Святошинської РДА.

vzrda.jpg

щоб прочитати весь документ натисніть на нього

Таким чином, аналізуючи всі дії, що здійснювались сільським головою Сизоном В. Г. та головою Києво-Святошинської РДА Смірновою М. М. начеб-то і в межах закону, правда частково, але свідчать про те, що посадовими особами було намагання не дати можливості громаді відстояти Генеральний план, що підтверджується їхнім наданням відповідей в останні дні, передбачені законом, а сільським головою ще й з порушенням, бо відповідь надавалася на інформаційні запити через місяць а датувалась таким числом, щоб не можливо було його звинуватити в порушенні. В той же час мною проводились відповідні дії лише після отримання документів на які відразу було реагування. Про те коли насправді було надано Генплан села буде далі

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!