Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Ми вже писали про те, що Києво-Святошинським судом розглядається справа щодо скасування рішення ради, яким було затверджено детальний план багатоповерхової забудови біля переїзду у Тарасівці.

23.06.2018 року відбулося фінальне засідання суду, на якому було ухвалено рішення про скасування рішення Тарасівської сільської  ради від 09.02.2017 року.

Розгляд справи тривав майже рік, позовну заяву було подано депутатом ради Юрієм Середою та громадським активістом Володимиром Гуцуляком ще у серпні 2017 року.

Як зазначив депутат Тарасівської сільської ради Юрій Середа у своєму дописі в мережі Фейсбук, "після майже річної боротьби в Києво-Святошинському районному суді за скасування незаконного рішення Тарасівської сільради, суддя Дубас Т. В. винесла рішення, задовольнивши наші з Володимир Гуцуляк позовні вимоги та скасувавши рішення, яким було затверджено детальний план території багатоповерхової, багатоквартирної забудови.

Тобто з прийняттям цього рішення є шанс, що 350 квартир (а це, з урахуванням коефіцієнту сімейності "3" мало б додати до населення нашого села ще тисячу осіб), побудовані не будуть.

Відтак, не буде ще більше навантаження на школу та дитячий садок, що й так вже не справляються з кількістю дітей, не потрібно буде думати, куди зливати каналізацію ще з 6-ти дев'ятиповерхівок, а також звідки брати воду, якої й так стало значно менше. Принаймні 150 автомобілів не будуть стояти без облаштованих паркомісць....

Депутат впевнений, що сільська рада подасть апеляційну скаргу та зазначив, що рішення суду стало чи не історичним, адже у подібних справах як правило ухвалюються рішення про відмову у задоволенні позову.

Крім того, Юрій Середа у своєму дописі висловив подяку людям, що підтримували позивачів та брали участь у судових засіданнях.

Таким чином, у разі набрання законної сили рішенням суду, детальний план під будівництво багатоповерхових будинків буде остаточно скасований.

Відео із засідання суду можна переглянути за посиланнями:

https://youtu.be/Ml1Vgtyc_4I
https://youtu.be/pEDq-A97sDY
https://youtu.be/NWOvFxq_qsM
https://youtu.be/4_ypA5GpnLc

Нагадаємо, що всього за декілька днів до судового засідання, на сесії ради, яка відбулася 14 червня, депутати 16-ма голосами змінили цільове призначення чотирьох земельних ділянок, які входять до детального плану, із "особистого селянського господарства" на "будівництво багатоповерхових будинків".  


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!