[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Про вибори і виклики, які стоять перед всіма учасниками Боярської міської об’єднаної територіальної громади.

Так трапилось, що в рамках  Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» мені довелося займатись питанням процесу Децентралізації - це передача від центральної влади повноважень та коштів для управління містом, селищем, селом безпосередньо його мешканцям, органам місцевого самоврядування та місцевої влади в бувшому Києво-Святошинським а тепер Фастівському районі для створення Боярської міської об’єднаної територіальної громади відповідно до Перспективного плану, затвердженому Кабміном та в межах, що повністю відповідають  Методиці формування територій громад: до якої мали увійти наступні населенні пункти:

 1. Боярка – як центр громади
 2. Тарасівка
 3. Нове, Тарасівська сільська рада
 4. Віта-Поштова
 5. Юрівка, Віто-Поштова сільська рада
 6. Малютянка
 7. Іванків, Малютянська сільська рада
 8. Забір’я
 9. Бобриця
 10. Жорнівка, Княжицька сільська рада
 11. Княжичі
 12. Білогородка
 13. Шевченкове, Білогородська сільська рада
 14. Новосілки, Макарівського району                                                                                

Я, як координатор Проектів Всеукраїнської ГО «ІНСТИТУТ РЕСПУБЛІКА», провів спілкування з усіма сільським головами відповідних населених пунктів та разом з ними було визначено на яких умовах можна було б проводити об'єднання. Ось ці умови:

 1. По селах вибори проходять за мажоритарною системою
 2. Від кожного села має бути мінімум один депутат, для представлення інтересів відповідного населеного пункту
 3. Від кожного села має бути староста у виконавчому комітеті
 4. Повноваження старости мають бути закріплені в Статуті об’єднаної територіальної громади і містити пункт в якому староста мав би право зупинити рішення виконкому, яке стосується його населеного пункту, якщо це рішення може викликати негативний вплив на мешканців цього населеного пункту. Для проходження цього рішення необхідно було заручитися 50% + 1 голос підтримкою мешканцями цього населеного пункту.

За такими умовами кількість депутатського корпусу від сіл була б однаковою із кількістю депутатського корпусу від міста Боярки і це б дозволило поставити всі населені пункти в приблизно однакові умови і дало б поштовх для швидкого розвитку. Відповідні листи були надіслані всім сільським головам та міському голові м. Боярка. На жаль не було активної позиції міського голови Зарубіна О. О. для того, щоб зібрати Круглий стіл із сільськими головами населених пунктів, які мали б увійти до Боярської міської об’єднаної територіальної громади.

І тут  криються деякі аспекти для розуміння, чому тоді не відбулося об’єднання.

 1. Можна звісно посилатись на законодавство, що воно не досконале але, ніхто не заважав спільно розробити Статут Боярської об’єднаної територіальної громади в якому передбачити всі 4 пункти за яким погоджувалось об’єднання;
 2. Не бажання Зарубіна О. О. бути в рівних умовах з навколишніми населеними пунктами, а навіщо – прийде час і все одно, хочуть чи не хочуть, а всіх приєднають до Боярки. А може лінощі – навіщо мені цим займатись, все само собою вирішиться. А швидше третє – я проведу об’єднання з якими небудь сусідніми селами – Малютянка чи Забір’я і в мене буде об’єднана громада, отримую преференції у вигляді податків та територій, а один чи два депутати від сіл нічого не вирішать і клопоту великого не завдадуть, та й старости ніякого впливу не матимуть.
 3. Не бажання сільських голів йти в Боярську об’єднану громаду не маючи ніяких важелів впливу на прийняття рішень якщо депутатів від Боярки буде більшість.

Що всі ми маємо на сьогодні: Верховна Рада прийняла рішення про адміністративно-територіальний устрій в якому і є Боярська міська об’єднана територіальна громада до якої увійшли:

 1. Боярка;
 2. Тарасівка;
 3. Нове, Тарасівська сільська рада;
 4. Малютянка;
 5. Іванків, Малютянська сільська рада;
 6. Забір’я;
 7. Жорнівка, Княжицька сільська Рада;
 8. Княжичі;
 9. Дзвінкове;
 10. Перевіз, Дзвінківська сільська рада;
 11. Новосілки, Макарівського району;

 і нам всім хто в неї входить тепер із цим жити.

Від Боярської міської об’єднаної територіальної громади, що пропонувалась Перспективним планом відповідно до Методики формування територій громад,  відокремились Віта-Поштова з Юрівкою, які пішли в Гатенську сільську об’єднану територіальну громаду та Білогородка з Шевченковим, які утворили свою білогородську сільську об’єднану територіальну громаду разом з Гореничами, Бобрицею, Музичами, Святопетрівським, Лукою, Гнатівкою, Стоянкою та Неграшами.

Що далі робити? Обирати але знову ж таки виникає питання: як обрати того хто дійсно буде працювати на користь громади а не на власне збагачення? Протягом всього часу, що пройшов від початку створення держави Україна ми бачили багато партій, частина яких зникла і всі ці партії створювались олігархами для лобіювання їхніх інтересів. В цих партіях, зазвичай купуються місця в списку, щоб потрапити в раду та потім, відповідно і голосувати так, як вигідно олігархам, тобто лобіювати їхні інтереси.

Скоро старт виборів, сільські та міські голови почали активно наводити благоустрій в населених пунктах показуючи електорату, які вони чудові господарники та як дбають про людей. Одні організовують свята, де роздають безкоштовно смаколики дітям та дають можливість безкоштовно повеселитися всім бажаючим, інші роздають предмети першої необхідності громадянам, збирають підписи на підтримку того чи іншого кандидата, випускають та безкоштовно розповсюджують  газети, в яких показують та розказують, що кожен із потенційних кандидатів чи то на голову чи то в депутати, що доброго зробив і головне, що планує зробити – лише оберіть.

Скільки років пройшло, а нічого не змінюється. Народ і надалі купується на обіцянки при цьому не гребуючи отримувати безкоштовно якісь матеріальні цінності. І це стосується всіх. Абсолютно всі голови місцевих рад, яких я знаю особисто і з ким спілкувався, переважна більшість депутатів - підприємців йдуть в раду лобіювати та приймати рішення на свою користь, а не на користь тих хто їх обрав. Можу навіть назвати не одне прізвище, тільки Ви самі їх знаєте, і вони про це знають.

Передивляючись фейсбук наштовхуючись на відкритий піар про те, як потенційні кандидати у вигляді турботи про людей, роздають одні окуляри, інші маски або продуктові набори та фотографуються на фоні вдячних виборців а потім в коментарях гидять одне одного - хочеться плюватись. Згадуючи їхні передвиборчі програми з якими вони йшли на попередні вибори і порівнюючи з тим, що пропонують в цей час можна сказати лише що всі про одне й те саме пишуть : асфальтувати  дороги та зробити тротуари, поставити дитячі та спортивні майданчики, створити місця відпочинку, зберегти парки, ліси, зобов’язуються навести порядок із утилізацією Твердих Побутових Відходів причому один пропонує сміттєспалювальний завод інший сміттєсортувальну станцію хоча не каже що буде робити і куди дівати відсортоване сміття. А листя та рослинні рештки? Знову спалювати, чи може компостувати? А скільки площі потрібно відвести для компостування? За багатоповерхову забудову -  всі хочуть будувати дешеве житло, вважаючи це розвитком. А де інфраструктура? А чи вистачить води і потужностей очисних споруд? А електрики, а газу? Як показала практика – для забудовника головне збудувати і продати, а на розвиток інфраструктури нехай район або обласна рада виділяє, бо всі мережі, що підведені до цих будинків передаються на баланс ради і їхньої вартості якраз і вистачає на той податок що на розвиток інфраструктури. Ми вже побачили на прикладі сусідніх сіл, як це виглядає і що нас чекає –  особливо яскраво це виражено в Крюківщині.   Кожен з потенційних кандидатів  проводить соцопитування в яких показує, що він перемагає а його супротивник чи супротивники – вороги, які наносять шкоду громаді та корумповані.

І саме цікаве – ні один з кандидатів  не показав СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ – яким чином досягти успіху і швидкого розвитку – відкритого і зрозумілого для більшості громадян.

Насправді це не складно і не страшно, якщо ти справді ГОСПОДАРНИК і знаєш і розумієш всі процеси, які принесуть користь,  а які збитки, і головне – ти знаєш, як організувати процес в який буде включена вся громада і цей процес буде не лише на користь нашої громади та навколишнього середовища, а й на користь всієї Держави. Ми можемо стати тим локомотивом, який витягне нас від залежності на енергоресурси та дасть потужний поштовх для розвитку економіки. Економіки збалансованої, на користь всім без виключення членам громади, а не тільки окремим категоріям громадян, наближеним до «тіла» міського голови, без перегинання у бік міста чи села, хоча місто й завинило перед селом за всі роки починаючи з 1917 року.

Для цього небагато й потрібно – всього то – перестати надіятись на когось, що прийде хтось і за Вас все зробить та дасть Вам хліб з маслом та ще й ковбаси шматок зверху покладе. Кожен з нас, маючи квартиру чи приватний будинок, не доручає ж комусь іншому керувати у себе в господарстві чи квартирі, бо знає, що ніхто краще за нього самого нічого не зробить, це я говорю за нас, за середній клас, який в будь-яких умовах навчився виживати, хоча й маємо в особі нашої влади, в більшості випадків, шулерів, які крутять законодавством , «як циган сонцем». Тут Вам і тарифи на газ, на електроенергію, різні види податків, та що там казати, Ви все це самі знаєте, але чомусь від виборів до виборів купляєтесь на те, що Вам хтось щось зробить і той хтось це і робить обкрадаючи Вас і Ваших дітей, онуків. Зате є кого лаяти, не себе ж, правда.

Більшість з Вас скаже – що ти все пишеш ми це все самі знаєм, ти ж щось може порадити хочеш?

Так Хочу.  Я хочу закликати Вас приєднуватись до нашої команди: політичної партії «Сила людей» та брати владу в свої руки.  Я вважав, що ніколи ні в яку партію вступати не буду,  та дивлячись, що все те, проти чого я все своє життя боровся, що уособлює собою брехню, маніпуляції, несправедливість, корупцію,  знову лізе до влади, щоб і надалі грабувати та наживатись за рахунок нас та наших дітей, змушений був з командою однодумців вступати в лави партії. Чому саме політична партія «Сила людей»? Я і деякі члени нашої команди особисто знайомі з багатьма членами партії  «Сила людей», які в тому числі нам допомагали вплинути на відомого маніпулятора, брехуна та порушника законів України, сільського голову Сизона В. Г. та змусили його врешті викласти на сайті, на швидкоруч ним створеному, діючий генеральний план нашого села. Ознайомившись із Статутом партії https://cabinet.sylaliudei.ua/statut-politychnoyi-partiyi-syla-lyudej/  я відчув, що наче я сам то все викладаю, чи з моїх слів написано. Тож обговоривши з нашими активістами ризики, ми вирішили йти командою від політичної партії «Сила людей».

Кожен з Вас завжди, відчував що платить суттєву частку від своїх доходів на оплату комунальних послуг, тож першим і основним пунктом нашої Програми  та Стратегії Розвитку Громади є ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ.

Похідним від ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ є:

 1. ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ;
 2. ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА;
 3. РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА;
 4. ВТОРСИРОВИНА ТА УТИЛІЗАЦІЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ;
 5. РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАРОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА БУДІВНИЦТВО;
 6. РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ;
 7. СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ;

Розглянемо по пунктам:

 1. ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ;

Утеплення фасадів об’єктів комунальної сфери, та житлового фонду, утеплення горищ , заміна вікон, дверей, заміна освітлення на енергозберігаючі світильники. Встановлення  сонячних панелей;

 1. ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА;
 2. РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА;
 3. ВТОРСИРОВИНА ТА УТИЛІЗАЦІЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ;

Для виконання цих трьох пунктів необхідно розробити та затвердити (де необхідно), а де вже затверджені Генеральні плани населених пунктів, обов’язково внести зміни та затвердити рішенням сесії, якими передбачено збереження природоохоронних зон (ліси, парки, річки, ставки, озера), та визначення їх як рекреаційні зони. Розглянути можливість встановити земельний податок на землі рекреаційного призначення в 10 – 100 кратному розмірі земельного податку, які будуть використовуватись як землі для будівництва та обслуговування житлових будинків, що знаходяться в прибережних захисних смугах, в лісових насадженнях і т. д. і т. п. Відповідно до законодавства України землі рекреаційного призначення можуть використовуватись лише для сінокосіння та для відпочинку.                          

 Необхідно затвердити Правила Благоустрою Боярської міської об’єднаної територіальної  громади ( далі Правила Благоустрою), в яких має бути враховано:

 • Порядок ознайомлення з Правилами Благоустрою, а саме Друк Правил Благоустрою, безкоштовне розповсюдження Правил Благоустрою під особистий підпис кожного власника квартири, присадибного будинку, дачі і т. д., що буде означати автоматично, що власники ознайомлені з Правилами благоустрою та доведуть всі положення цих Правил Благоустрою до кожного проживаючого з власником мешканця;
 • Програма поводження з Твердими Побутовими Відходами (далі Програма ТПВ), в якій має бути передбачено укладення договору на сортування та утилізацію ТПВ таким чином, щоб кожен власник квартири, присадибного житлового будинку, дачі і т. д. (далі власник домогосподарства) відчував свою особисту вигоду у виконанні ним певних процедур для якісного сортування ТПВ, харчових відходів, рослинних решток, опалого листя, гілок кущів та дерев, що досягається наступним чином: При укладенні такого договору передбачається цільове внесення коштів, як податок на утилізацію ТПВ, власником домогосподарства. Сума внесених коштів має дорівнювати розрахунковій кількості ТПВ на одного громадянина в Боярській міській об’єднаній територіальній громаді помноженій на кількість проживаючих за цією адресою. При якісному сортуванні  вищевказаних категорій ТПВ, сума сплачена за договором, як податок на утилізацію ТПВ буде йому повернута при закінченні терміну договору, що буде означати фактично безоплатне приймання й утилізацію ТПВ комунальним підприємством Боярської міської об’єднаної територіальної  громади. Якщо сортування власником не проводиться – відповідно кошти не повертаються.
 • З власного досвіду знаю, як це працює – кожен власник домогосподарства не понесе викидати чи спалювати сміття в непризначені для цього місця, якщо це сміття в нього забирають від його двору. З багатоквартирними будинками трохи складніше, але теж вирішується.

 Створення замкнутого циклу переробки продуктів життєдіяльності людини за допомогою новітніх технологічних розробок результатом яких є отримання теплової та електричної енергії, виробництво натуральних добрив у вигляді гумусу(родючого ґрунту). Для цього необхідно:

-  Придбати та встановити Біогазові установки, що виробляються в Україні https://energobiocomplekt.com.ua/biogazovue-ystanovki, які дозволяють переробляти відходи тваринництва у вигляді гною, сечі, залишків кормів, рослинні рештки як то трава, листя, в тому числі для очищення каналізаційних стоків. Для прикладу,  з 1 тонни гною великої рогатої худоби виходить 50-65 м³ біогазу з вмістом метану 60%, а з 1 тонни можна отримати 150-500 м³ біогазу з різних видів рослин з вмістом метану до 70% ID=238&LANG=1https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%B7

 - Придбати та установити Систему переробки відходів за технологією безперервного піролізу CPCom-1.5 (потужність виробництва за вхідною сировиною 1,5 т/год), http://www.pyrolys.net/modeli-kompleksov-Pyrolysis/ua/2.  Продукти піролізу:

 1. Біонафта – (рідке паливо), синтетичний вуглеводень, що може застосуватись як повноцінне котельне паливо для комунального гарячого водопостачання або для виробництва електроенергії, за умови встановлення додаткового обладнання для завершення циклу переробки відходів генеруванням електроенергії;
 2. Синтетичний газ – висококалорійна суміш газів, що утворюється в процесі низькотемпературного піролізу.

Застосування пірогазу:

 • як котельне паливо (для опалення приміщень);
 • для комунального гарячого водопостачання;
 • для виробництва електроенергії, за умови використання турбін та додаткового спеціального обладнання)
 1. Пірокарбон – вугілля, однорідний порошок чорного кольору, інертний твердий залишок процесу безперервного піролізу, який утворюється при утилізації неорганічних відходів (ТПВ, медичних відходів і т. п.), а також деяких видів біомаси

Застосування пірокарбону:

 • реалізація на ринку як тверде паливо;
 • виробництво водовугільного палива;
 • у металургійних процесах виробництва чорних металів;
 • використання в процесі очищення стічних вод;
 • виробництво асфальтового покриття або гумотехнічних виробів;
 • виробництво пластику та фарбників для пластику.
 1. Біовугілля (biochar)– твердий карбонізований залишок безперервного процесу низькотемпературного піролізу біомаси, який відзначається низьким вмістом попелу та високим рівнем пористості. Застосовується для відновлення та знезараження ґрунтів, а також для покращення імунітету сільськогосподарських тварин.

За рахунок пунктів 2. Збереження та відновлення навколишнього середовища; та пункту      4. Вторсировина та утилізація ТПВ ми даємо можливість сільськогосподарським підприємствам використовувати утворену енергію на створення та функціонування тепличних комплексів з вирощування екологічно чистої продукції, яка користується все більшим попитом, хоча й коштує дорожче. Крім того сільськогосподарські підприємства таким чином стають конкурентно спроможними з відповідними наслідками – реалізацією продукції, створеними робочими місцями, достойними зарплатами та відповідно підвищеною якістю життя.

Як бачимо, при виконанні перших чотирьох пунктів, які тісно переплітаються і доповнюють один одного ми вирішуємо глобальні питання для покращення життя в нашій громаді в гармонії із навколишнім середовищем. Після того, як цей процес налагодиться, будемо включатись в очищення нашого навколишнього середовища, яке було загаджене раніше та проводити, де можливо, рекультивацію. Крім того вже почнуть надходити перші кошти від реалізації цих проектів та від економії за невитрачені ресурси. 

В селах Забір’я, Княжичі, Новосілки, Тарасівка, за можливості( а вона там є, бо є поля), створення сільськогосподарських підприємств для того, щоб створити комплекси для переробки харчових відходів з багатоквартирних будинків, відходів тваринництва (великої рогатої худоби), рослинних решток за допомогою біогазових установок та перетворення відходів в цінні добрива для використання на полях, тепличних комплексах, для вирощування екологічно чистих продуктів харчування, створення власного молокозаводу і т. д. і т. п.

Де взяти кошти на здійснення цих Проектів? Я вважаю, що нам під силу направити ці Проекти на розгляд Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. І я не виключаю, що вони можуть бути підтримані, адже ми задіюємо у виконанні цих Проектів інші підприємства України.

 1. РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАРОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА БУДІВНИЦТВО;

Багато хто, вважає, що будівництво багатоквартирних будинків це розвиток, насправді це розвиток але не громади а будівельної галузі, причому однобокий, бо він не передбачає створення нормального, раціонального життєвого середовища, а являється лише спробою власників будівельних компаній набудувати умовно «дешевого житла», продати його і зникнути. Це яскраво видно на прикладі с. Крюківщина, де багатоповерхове будівництво пішло шаленими темпами завдяки присутності у складі депутатського корпусу забудовників, які і лобіювали прийняття Генерального плану з доведенням кількості населення с. Крюківщини до 35000 чоловік. При цьому не було враховано потужності діючої інфраструктури, як то вода, каналізація, дороги, школи, дитсадки і т. д. і т. п. Тож я вважаю, що це хибний шлях розвитку. Що ж робити, адже потрібне житло бо всі ж ми розвиваємось, народжуються діти, одружуються, де їм жити? На мою думку, і я впевнений що розумні, не заангажовані громадяни нашої громади мене підтримають у цьому. Тож:

 1. Створення, (відновлення ) комунальної будівельної організації КП Бояркаміськбуд, щоб було кому будувати та здійснювати виконання Проектів затверджених Боярською міською об’єднаною громадою, що дасть відповідно нові робочі місця, нашим людям зарплату та наповнення бюджету. Крім того буде можливість задіяти цю організацію на виконанні робіт по першому пункту – Енергозберігаючі технології. Далі замість будівництва нових будинків я б радив проводити реконструкцію старого житлового фонду з використанням новітніх технологій. Будуємо нове житло краще та комфортніше, в якому обов’язково має бути передбачено місця для парковки (паркінг) та енергозбереження, я розглядаю навіть встановлення сонячних панелей на дахах будинків. Серед мешканців проводимо конкурс - хто перший цілим будинком готовий переїхати на нове місце проживання, щоб із закінченням будівництва сучасного, комфортного, будинку повернутись назад у свої ж номери квартир, з передбаченим місцем для паркінгу, в я кому гарантовано будуть менші енерговитрати і відповідно менша ціна комунальних послуг, що дасть змогу зменшити в цілому енерговитрати по місту Боярка та покращити якість життя боярчан. Будуючи нові будинки своєю будівельною компанією у нас з’явиться можливість, за рахунок збільшення поверховості, мати соціальне житло для надання працівникам соціальної сфери з виплатою фактичної собівартості, яка складає приблизно 200 у. о. за 1 м²  на період від 15 – 20 років за умови, що людина й надалі працюватиме в соціальній сфері. Далі ми матимемо можливість продавати квартири за собівартістю мешканцям нашої об’єднаної громади за умови, що вони там будуть проживати не менше 20 років, а у випадку продажу ними квартири до закінчення цього строку вони мають виплатити різницю до ринкової вартості, що має бути вписано в договорі купівлі – продажу квартири. Це потрібно зробити для запобігання спекуляції на продажу квартир. Крім того, якщо не буде попиту на квартири серед мешканців нашої громади будемо заробляти продаючи  квартири за ринковою ціною.
 2. Використання КП Бояркаміськбуд для реконструкції та будівництва об’єктів соціальної сфери у селах Боярської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 1. РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ;
 2. СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ;
 1. Ремонт, де потрібно, в першу чергу доріг, які з’єднують села нашої громади з центром, заміна старих та будівництво нових мереж, будівництво та реконструкція, де потрібно, об’єктів соціальної інфраструктури –  щколи, дитячі садочки, місця відпочинку та дозвілля. Пожежне депо, та станція швидкої допомоги, на мою думку потрібно обов’язково створити в с. Жорнівка, щоб зменшити час прибуття за викликом до найвіддаленіших куточків нашої громади – це с. Перевіз та Новосілки.         
 2. По освіті: виконавши перші 5 пунктів нашої Стратегії ми зможемо наймати вихователів в дитячі садочки та викладачів в школи на конкурсній основі та на контракт, передбачивши вищі оклади чим в навколишніх громадах, з основною вимогою до вихователів та  викладачів – якість навчання дітей. Збільшення кількості гуртків для дітей. При досягненні високих результатів зовнішнього оцінювання – преміювання в декілька посадових окладів та можливість отримання комунального, соціального житла на час контракту, при відпрацюванні 15 років у соціальній сфері, за високі показники –  передача у власність комунального житла.                                                                                                                                                               
 3. По медицині, так як і по освіті – якісна медицина – висока винагорода. Поступовий перехід на страхову медицину, оснащення високотехнологічним обладнанням лікарень, медамбулаторій.                                                                                                                                      
 4. Молодь, спорт, забезпечення фінансової підтримки місцевих команд з футболу та інших видів спорту.  Встановлення сучасних дитячих  та спортивних майданчиків. 
 5. Електронне врядування. Бюджет участі ОТГ.  Електронні петиції.  Електронне звернення для громади.

Політична партія «Сила людей»

Найвищою цінністю для Партії є людина, її життя та права, а тому діяльність Партії спрямована на забезпечення таких важливих цінностей, як: гідність;  свобода;  справедливість;  добробут.

 1.  Гідність полягає у особливому моральному ставленні людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства. Партія сповідує непорушність права людини на ставлення до неї як до особистості та повагу з боку держави і суспільства до такого права.
 2.  Свобода полягає у можливості людини вільно здійснювати вибір відповідно до своїх переконань, інтересів, потребу і цілей. Партія сповідує незаперпечність як природної свободи людини, так свободи її самовираження та самореалізації, для яких держава повинна створювати належні умови.
 3.  Справедливість полягає у рівності створених державою можливостей для людини та встановлених державою обмежень і обов’язків для громадянина, їх однаковому захисті. Партія сповідує необхідність заохочення корисних для інтересів держави та суспільства дій.
 4.  Добробут полягає у забезпеченості людини необхідними їй для нормального життя матеріальними і духовними благами. Партія сповідує, що основною метою держави є забезпечення гідного рівня життя, який включає повноцінне харчування, суспільну та громадську безпеку, доступні та якісні освіту і медицину, інші суспільні блага. Добробут реалізується шляхом створення належних умов для праці та підприємництва.

Метою діяльності Партії є сприяння формуванню та вираженню політичної волі громадян; участь у становленні в Україні громадянського суспільства на засадах гідності, свободи, справедливості та добробуту, керуючись принципами демократії та створення умов для економічного і соціального розвитку держави, формування належних умов для реалізації інтересів громадянина та всестороннього розвитку людини.

Йдучи на вибори в Боярську міську об’єднану територіальну громаду стверджуємо, що в своїй діяльності ми керуємось наступними засадами: Гідність; Свобода; Відповідальність; Справедливість; Відкритість; Дієвість; Солідарність; Конкурентність; Добробут;

Аби змінити нашу Громаду та прискорити забезпечення гідного рівня життя, замало самого усвідомлення та аналізу проблем і викликів, що стоять перед громадою та державою, слід діяти;

Якщо якісь процеси в житті громади відбуватимуться не належним чином, ми не критикуватимемо, а вироблятимемо проекти рішень, що усунуть недоліки;

У своїх діях спираємося на власні сили – самоорганізацію та самоврядність, які є мірилом успіху, розуміючи, що ми самі найбільше зацікавлені навести лад та забезпечити розвиток власних громад, регіонів та країни.

Країні потрібна сила, що сформує середній клас та забезпечить: волю, добробут та впевненість в завтрашньому дні кожному громадянину!

Ми за громадянський патріотизм, за сімейні цінності та освічену країну, за заможних громадян, за країну рівних можливостей, за працюючу і відповідальну людину, за країну сильних громад, за те, щоб земля, надра та національні багатства належали українцям.

Закликаємо всіх свідомих громадян приєднуватись до нашої команди.

Разом ми сила,

що здатна в короткий термін, досягти успіху бо пропонуємо створити таку громаду,  яка по максимуму буде енергонезалежною, рослинні рештки та відходи життєдіяльності людей та тварин будуть використовуватись в замкненому циклі для отримання природних добрив. Втілення енергозберігаючих технологій для покращення якості життя. Здешевлення за рахунок енергозбереження вартості комунальних послуг. Створення нових робочих місць.

Крім того, враховуючи те, що ми вважаємо, що в Боярській міській об’єднаній громаді має бути як мінімум один представник депутатського корпусу та один староста у виконавчому комітеті від кожного населеного пункту я вважаю і буду переконувати своїх однопартійців, що буде справедливо, якщо кожен з представників політичної партії «Сила людей»,  що набере найбільшу кількість голосів по своєму населеному пункту і в результаті не пройде до ради внаслідок того, що від міста Боярка буде більше депутатів, ми маємо поступитися в списку відповідно відмовившись від депутатства на користь наших представників від сіл. Бо ми всі вже одна громада і маємо підтримувати одне одного. На нашому спільному засіданні та при обговоренні, ми спільно досягли згоди, що на голову Боярської міської об’єднаної територіальної громади має йти від нашої політичної сили Юрій Васильович Середа, юрист, адвокат, який своєю діяльністю на користь громади Тарасівки довів свою фаховість та показав, що він чесна, відкрита та справедлива людина готова до самопожертви задля досягнення загальногромадянської мети – діяти на засадах гідності, свободи, справедливості та добробуту, керуючись принципами демократії та створення умов для економічного і соціального розвитку громади.

О. В. Іванічев. – Депутат Тарасівської сільської ради 2006 – 2010 років, Голова комісії з благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, Голова депутатської групи «Відродження» створеної в 2009 році, як реакція на брехню та порушення законодавства України сільським головою Сизоном В. Г.

 Депутат Тарасівської сільської ради 2010 – 2015 років, Голова комісії з благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, Голова депутатської групи «Гласність, законність, справедливість» ініціатор створення сайту Активної громади Тарасівки http://tarasivka.org.ua/  для висвітлення діяльності Тарасівської сільської ради та сільського голови.

 Організатор спротиву прийняттю Генерального плану в 2015 році на громадських слуханнях, в зв’язку з тим, що за цим генеральним планом наше село було б перетворене на гетто з багатоповерховою забудовою, без інфраструктури та нормального життєвого середовища. Був обраний секретарем Громадських слухань та потім секретарем Погоджувальної комісії. За результатами погоджувальної комісії Генеральний план було погоджено але сільським головою Сизоном В. Г. та інститутом, що розробляв даний Проект генерального плану не було внесено змін, погоджених Погоджувальною комісією до цього Генерального плану. В результаті сільський голова тричі намагався протягнути генеральний план, в тому числі і за допомогою тітушок, в період з 2015 по 2020 рік але так і не протягнув завдяки діям активних громадян Тарасівки. Тож Генплан поки що не прийнятий.

Член Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут Республіка», учасник Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» з 2016 року.

Член політичної партії «Сила людей» з 2020 року.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!