Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

с. Тарасівка, вул. Гагаріна, вул. Щаслива (Щорса), вул. Сільгосптехнікум

Снігир Юлія Вікторівна, 11.12.1985

постійна депутатська комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, регламенту, депутатської етики

yu.snihyr.jpg

телефон 096 348 95 46, ел. пошта snigir_j@bigmir.net

Звіт депутата Тарасівської сільської ради по виборчому округу №17 Снігир Юлії Вікторівни за період  з 17 листопада 2015 р. по 01 січня 2017 р.

Шановні мешканці округу №17!
Я дякую кожному з Вас за підтримку і спільну працю! Адже моя діяльність була спрямована на вирішення проблем мого виборчого округу, цей рік Ви завжди були поруч і допомагали мені: постійно інформувавши про питання, на які слід звернути увагу і які потребують вирішення, аналізували мої ініціативи та вносили свої пропозиції, брали участь в громадських заходах. Звичайно, ще не всі питання, які ви ставили переді мною у вигляді доручень виборців, вирішено, однак певні здобутки ми з вами все ж таки маємо. Тому, я вважаю, що цей шлях ми пройшли разом і надбання нашого округу – це наша з Вами спільна заслуга)).
Організовано та проведено «Ярмарок майстрів» 18 та 25 грудня в Будинку Культури, де мешканці сіл Тарасівка та Нове, мали змогу насолодитися безкоштовними виставами, концертами. Талановиті майстрині радували своїми виробами рукоділля. Висновок один «Тарасівка має таланти». 

zvit Y.snigur.jpg


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!