Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Чарівна сила Фейсбуку та Ютубу

Сьогодні, 31.07.2019 року, в день народження сільського голови, нам зробили "подарунок", нарешті відгрейдерували кінець вулиці Гагаріна 

     

читайте опис під відео

яку розмило після дощів і ця ділянка вулиці  мала бути заасфальтована за Планом соціально-економічного розвитку ще 2014 року, бо планувалося удосконалити надання послуг з перевезення маршрутом №812 нашому населенню. Пропонувалося прокласти маршрут від вулиці Київської по вулицях Котовського (Соснова), Щорса (Відродження), Гагаріна, Чапаєва Хутірська) і далі знову на Київську та в напрямку Крюківщини

 

marchrut.jpg

На жаль Плани соціально-економічного розвитку в нас приймаються але, як правило, не виконуються, бо сільським головою вносяться зміни, які кардинально змінюють ситуацію і робляться в першу чергу преференції на округи тих депутатів, які дуже догождають голові. Тож сільський голова, маючи декілька депутатів, які пов'язані з ним, самовільно приймає рішення про виконання робіт так було наприклад із асфальтуванням вулиці Калініна (де депутатом мала стати Груздєва Л. Р.), цієї вулиці не було в Плані соціально-економічного розвитку а вулицю заасфальтували. Потім депутати не погоджували внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку, і якби депутати не продавались сільському голові то йому прийшлося б заплатити за асфальтування з власної кишені. А так комусь пообіцяв одне, комусь інше (питання чи виконав те що обіцяв?), але мети своєї досяг щоб голосування відбулося на його користь. Маніпулятор він і є маніпулятор - брехун та порушник Законів України. Так ось, нижче відео яке зроблено після дощу в Травні 2019 року.

читайте опис під відео

а нижче відео зроблене в кінці липня 2019 року, і це відео яскраво свідчить, що депутат нашого округу Снігир Ю. В. зовсім не цікавиться тим, що відбувається на окрузі. Слідкуючи за відеозаписами сесій всі ми маємо можливість оцінювати якість роботи наших обранців і чи відстоюють вони наші інтереси, передбачені Статтею 2, пунктом 2 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". На жаль питання про виконання прийнятих раніше Планів соціально-економічного розвитку сіл Тарасівка та Нове по асфальтуванню кінця вулиці Гагаріна де постійно розмивається дорога після дощів  і сільська рада постійно витрачає кошти на відновлення належного безпечного функціонування вулиці нею не озвучувалось. 

читайте опис під відео

В той же час більшість депутатів продовжують допомагати сільському голові Сизону В. Г. грабувати наші села Тарасівку та Нове на користь його сімейству та особливо наближеним приймаючи відповідні рішення, наприклад про збільшення зарплати сільському голові, яка становила за 2016 рік - 171 900 грн.,  за 2017 рік - 245 771 грн. та  за 2018 рік - 417 992 грн  тобто за останній рік він отримував щомісячно зарплату по 34 832 грн ось тут і заховані наші дороги, дитячі майданчики, парки і т. д. і т. п. 

 

 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!