Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Чому Тарасівка не приймає генплан Сизона, продовження історії

Звідки ж взявся, так званий генплан Сизона? Протягом всієї каденції сільського голови Сизона В. Г. він так і не спромігся надати всі зміни до діючого генплану 1987 року, а це зміни 1993, 2000, 2003 та 2004 років, якими той генплан 1987 року відкорегований і які так не хоче показувати Сизон окремо відповідно до часу змін. Чому? А тому, що на цих змінах показано як змінював своє розміщення Тарасівський стадіон, і по цьому можна визначити, і це є доконаним фактом, що Сизон В. Г. вводивши не одноразово депутатський корпус в оману та підштовхуючи депутатський корпус до прийняття рішень про надання  земельних ділянок його друзям, та знайомим використовуючи корупційні методи. Простіше кажучи брехав для того, щоб депутати прийняли вигідні для нього особисто рішення. Так наприклад з'явився ЖБК "Енергетик", можете самі прослідкувати хто був засновником та де він був зареєстрованим. 

Ви всі чудово бачите, що робиться у нас на дорогах після прийняття рішень про багатоповерхову забудову, яка у нас в селі й далі продовжується і ще не закінчена, мається на увазі поле від вулиці Шкільної до залізничних колій та дві 9-ти поверхові будівлі по вулиціШевченка

 

і це при тому, що Житлоекономія побудувала і ввела в експлуатацію два 9-ти поверхових будинки, та Глінкіна О. О. два 6-ти поверхових будинки та один 9-ти, а це, судячи з детального плану забудови складає не більше четверті всіх запланованих будівель. Тепер уявіть собі що буде, як забудується все, що вже затверджено, і що чекатиме Ваших дітей та онуків, якщо приймуть генплан Сизона В. Г., який рекламує у фейсбуці Тарасівська громада в особі дружини сільського голови Сизон Валентини Борисівни, яким передбачено ще збільшення кількості багатоповерхових будинків як мінімум вдвічі. Додайте сюди таунхаузи та присадибну житлову забудову, які передбачені розробленими детальними планами і чекають лише затвердження Генерального плану. Шанхай відпочиває.

І ще одне - система "Рада" терміново й поставлена для того, що швидко протягнути рішення по генплану. 

То може потрібно не генплан приймати а готувати грунт для розпуску ради та сільського голови? Ви, жителі села,  являєтесь джерелом влади, а ті кого Ви обрали хочуть знищити майбутнє Ваших дітей та онуків, то будете чекати чи може почнемо діяти? 

Приходьте 11.04.2019 року в сільську раду та покажіть Вашим обранцям, що їх чекає в разі прийняття так званого бізнес-проекту Сизона В. Г. під назвою генплан Тарасівки.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!