Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Чому Тарасівка не приймає генплан Сизона, продовження.

Продовжуємо нашу історію про генплан та колізії навколо цього генплану.  2015 року на погоджувальній комісії по генплану виступаючий сільський голова Сизон В. Г. показуючи на проекті генплану місце від вулиці Шевченка, де знаходиться колишній молокозавод до складу "сатановського" стверджував, що в цьому місці ніякої багатоповерхової забудови не буде і це дасть змогу зменшити кількість прогнозованого населення Тарасівки на 1 000 осіб

Після цього відбулися цікаві події, а саме - якимось дивним чином Ярослав Трушківський, власник земельної ділянки біля молокозаводу,  домовився з сільським головою, і той, через підконтрольних йому депутатів протягнув рішення сільської ради на погодження виконавчому комітету Тарасівської сільської ради  на замовлення детального плану  з багатоповерховою забудовою за молокозаводом, тобто на погоджувальній комісії казав одне а зробив по іншому, по своєму - видать замішані там особисто його інтереси та інтереси його оточення. Необхідно зрозуміти тактику дій цього маніпулятора Сизона В. Г., поясню на прикладі: Так на сесії Тарасівська сільська рада приймає доленосне рішення припинити договір оренди  з ЖБК "Енергетик", той самий, що побудував будинок по вул. Шевченка №3а, де підвальне приміщення і не тільки, знаходиться у власності цікавих осіб, дуже близьких до сільського голови.  Зараз ЖБК "Енергетик"  будує будинок на території стадіону, поруч із футбольним полем. Після прийняття рішення про припинення договору оренди Сизон В. Г як міг так і затягував час, щоб це рішення не вступило в дію, потім відбулося декілька судових засідань де громада і рада вигравали однозначно справу на користь громади села, та Сизон В. Г кажучи на сесії, що буде підтримувати рішення ради (а він, як голова ради, згідно законодавства, повинен захищати рішення ради в суда) - нахабно обдуривши депутатський корпус і всю громаду села, самоуправно і незаконно написав в суд, що нібито сесія сільської ради прийняла рішення, що згодна щоб на стадіоні Енергетик будував свої багатоповерхівки - такого рішення депутати не приймали. На підставі цього обману суду сизоном - суд став на сторону Енергетика.. Образливо те, що депутати це "проковтнули" а не поставили питання про недовіру сільському голові та не зняли його з посади. Так ось після розроблення детального плану на земельні ділянки біля молокозаводу, відповідно до законодавства, проводились громадські слухання по цьому детальному плану, на яких Ярослав Трушківський, як власник земельної ділянки чітко дав відповідь хто має будувати школи та садочки, тобто розвивати інфраструктуру для тих будинків, що побудує забудовник чи інші забудовники. Ось його відповідь - звертайтесь в райдержадміністрацію нехай вона виділить вам кошти на будівництво школи, садочка, доріг і т. д. 

Тож подумайте про майбутнє свої дітей та онуків, якщо Вам не байдужі їхні долі приходьте 11. 04. 2019 року на чергову сесію та не дайте можливості брехунам та порушникам Законів України обікрасти майбутнє Ваших дітей, внуків та їх нащадків.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!