[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Поховання на так званому "новому тарасівському кладовищі" заборонені. В мережі з'явилася відповідна ухвала суду.

Учора, 27 грудня 2018 року, адвокат Олег Волошинович виклав у мережі Facebook Ухвалу Києво-Святошинського районного суду Київської області, якою прямо заборонено поховання на так званому "новому тарасівському кладовищі".

Відповідно до зазначеної Ухвали, яка була винесена ще 22 листопада 2018 року, суд задовольнив заяву Олега Волошиновича та Андрія Щудли і заборонив вчиняти дії щодо здійснення поховання на земельній ділянці з кадастровим номером 3222486601:01:003:5042 площею 10,2293 га.

Таким чином тепер на так званому "новому кладовищі" крім використання даної земельної ділянки, проведення підготовчих та будівельних робіт, заборонено здійснювати і поховання.

Нагадаємо, що ще в 2016 році розпорядженням сільського голови директором КП "Ритуал" було призначено київського бізнесмена Віталія Мисака.

У грудні місяці 2016 року до мешканців села завітав журналіст Громадського телебачення Юрій Петрушевський, який згодом зняв сюжет "Тарасівка: Селяни проти кладовища".

У 2017 році Департаментом ДАБІ України в Київській області на Тарасівську сільську раду складено постанови та приписи щодо порушення містобудівного законодавства.

Судову справу щодо скасування постанов та приписів ДАБІ рада програла. А оскільки апеляція на вказане рішення суду сільською радою подана не була, то воно набуло законної сили.

У вересні 2017 року Києво-Святошинським судом винесено ухвалу про заборону Тарасівській сільській раді та КП "Ритуал" вчиняти дії щодо користування, проведення будівельних та підготовчих робіт на земельній ділянці площею 10.2293 га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель, закладів комунальних з кадастровим номером 3222486601:01:003:5042, яка розташована за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Тарасівка. 

Зазначена ухала неодноразово оскаржувалася представниками сільради та КП "Ритуал", однак і на даний час є чинною.

У липні 2018 року на "кладовищі", попри заборону суду, поховали першого мерця.

Протягом наступних кількох місяців бізнесмени кілька разів намагалися поховати нових мерців, що мешкали в Києві.

На початку грудня місяця депутат Тарасівської сільської ради Юрій Середа подав до включення до порядку денного сесії проект рішення про звільнення директора КП "Ритуал" Віталія Мисака у зв'язку із систематичним порушенням ним законодавства України, та намаганням поховати мерців з Києва всупереч існуючій забороні. 

Більш детальніше ситуацію з новим тарасівським кладовищем описала мешканка Тарасівки Тетяна Антюхова у своєму пості у мережі Facebook. 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!