[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

З системою "Рада Голос". Відбулося друге пленарне засідання тридцять сьомої сесії Тарасівської сільради

Сьогодні, 26 грудня, відбулося друге пленане засідання 37 сесії Тарасівської сільської ради.

Як вже повідомлялося, сільський голова Володимир Сизон, своїм розпорядженням від 22 грудня скликав друге засідання 37 сесії ради, обгрунтовуючи нагальність проведення засідання отриманням листа від управління фінансів Києво-Святошинської РДА "Про міжбюджетні трансферти на 2019 рік".

Крім питань затвердження сільського бюджету Тарасівської сільської ради на 2019 рік в новій редакції, а також внесення змін до бюджету на 2018 рік, депутатами було розглянуто ряд земельних питань. На думку депутатів ради Юрія Середи, Оксани Щеголь, Леоніда Юрченка та Віктора Щегля розгляд земельних питань суперечив положенням Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про доступ до публічної інформації". Однак, незважаючи на позицію вказаних депутатів, голова ради все-таки поставив для розгляду та на голосування земельні питання. 

Під час сесії депутати протестували і роботу нової електронної системи поіменного голосування "Рада Голос", одночасно голосуючи і старим способом - шляхом опитування і новим способом (поки ще в тестовому режимі) - через вказану систему.

Відео із засідання ради можна переглянути за посиланням.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!