[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Депутати вимагали у сільського голови оприлюднення проектів рішень та викликали представників нацполіції

12 грудня, одразу після громадських слухань депутати сільської ради Леонід Юрченко, Оксана Щеголь та Віктор Щеголь разом з активістами прийшли до сільського голови Володимира Сизона та вимагали оприлюднення проектів рішень.

Депутатами ради було складено та подано звернення щодо неможливості виконання ними депутатських повноважень у зв'язку із відсутністю оприлюднених проектів рішень ради, які будуть розглядатися на сесії 19.12.2018 року.

Як зазначили депутати, таке неоприлюднення носить систематичний характер, та порушує їх права, передбачені статтями 14, 15, 30 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", та статтями 14 і 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Через таке неоприлюднення депутатами було викликано представників нацполіції та складено заяву про перешкоджання депутатській діяльності.

Відео із зустрічі голови з депутатами та активістами можна переглянути за посиланням. Реакція ЗМІ доступна за посиланням.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!