Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Громада програла апеляцію щодо багатоповерхової забудови

10 грудня 2018 року в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду відбулося засідання за апеляційною скаргою Тарасівської сільської ради на рішення Києво-Святошинського районного суду від 23.06.2018 року, яким було задоволено позовні вимоги депутата ради - Юрія Середи та громадського активіста Володимира Гуцуляка та визнано незаконним і скасовано рішення Тарасівської сільради про затвердження детального плану території багатоповерхової багатоквартирної забудови.

Судді Епель О. В., Степанюк А.Г. та Кузьменко В. В. не захотіли слухати доводи депутата та активіста та стали на бік сільської ради, скасувавши рішення Києво-Святошинського райсуду.

Як зазначив депутат Тарасівської сільради Юрій Середа, у своєму дописі у мережі Facebook: 

Сьогодні ми програли апеляцію по справі за нашим позовом до Тарасівської сільської ради щодо скасування рішення про затвердження детального плану території.

Нагадаю, що першу інстанцію ми виграли в Києво-Святошинському райсуді (суддя Дубас) ще в червні 2018 року.

Трійка суддів у складі Епель О. В., Степанюка А.Г. та Кузьменка В. В. сьогодні ухвалила рішення, яке дозволить забудовникам побудувати біля залізниці шість 9-ти поверхових будинків, (350 квартир) що додасть селу біля 1000 мешканців. Хорошого мало.

Попереду касаційна інстанція, і ми безумовно подамо касаційну скаргу. А поки що чекаємо на отримання рішення із суду для ознайомлення та підготовки правової позиції.

Депутат також зазначив, що необхідну для подання касаційної скарги суму вже зібрано і він разом з Володимиром Гуцуляком чекає на рішення суду апеляційної інстанції.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!