Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

В Тарасівці вкотре намагалися поховати мерця на "новому кладовищі"

В Тарасівці вчергове намагалися поховати мерця-киянина на невведеному в експлуатацію кладовищі.

3 грудня на новому кладовищі було гаряче. Київські бізнесмени знову намагалися поховати мерця. Похованню вдалося запобігти тільки завдяки діям активістам та місцевих мешканців, які у співпраці з кількома депутатами ради протистоять використанню незаконного кладовища, що накладається своєю санітарною зоною на будинки тарасівчан. 

Тарасівчани викликали поліцію, яка приїхала та відібрала пояснення щодо спроби здійснити поховання на кладовищі, що знаходиться на земельній ділянці, використання якої заборонено судом.

Нагадаємо, що ще в 2017 році Департаментом ДАБІ України в Київській області на Тарасівську сільську раду складено постанови та приписи щодо порушення містобудівного законодавства.

Судову справу щодо скасування постанов та приписів ДАБІ рада програла. А оскільки апеляція на вказане рішення суду сільською радою подана не була, то воно набуло законної сили.

Нагадаємо, раніше вже йшла мова про те, що в Тарасівці з порушенням містобудівного законодавства поховали одного мерця. Докладно ситуацію з новим тарасівським кладовищем описала мешканка Тарасівки Тетяна Антюхова у своєму пості у мережі Facebook.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!