[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

В Тарасівці розкидали інформаційні бюлетні з агітацією за затвердження генплану з малоповерховою забудовою

В Тарасівці 30 листопада розкидали листівки на підтримку затвердження генплану з "малоповерховою" забудовою.

Листівки із відповідною агітацією з'явилися у поштових скриньках тарасівчан. Про це у мережі Facebook повідомив депутат Тарасівської сільської ради Юрій Середа.

Викладаємо повний текст повідомлення депутата ради Юрія Середи для інформації.

І знову сьогодні пішла попередня підготовка сільського голови та групи його підтримки (читай "забудовників") до протягування на сесії 20.12.2018 року проекту генплану з багатоповерхівками, які тепер називають "малоповерховою забудовою". (Ну ви ж знаєте, що сесію, як завжди, розтягнуть на дві частини, а генплан буде в кінці, щоб якщо люди прийдуть, то "по ситуації зорієнтуватися", морити депутатів до 10 години вечора чи може "з барського" плеча відпустити, а генплан перенести на наступне засідання, якщо "еті, каторьіє мєшают нам жить" будуть проти генплану із перенаселенням села), ну це ж так завжди робиться, щоб генплан в кінці був, щоб всі втомилися і порозходилися….

Не миттям так катанням, Володимире Григоровичу, браво. 
Все одно, всупереч інтересів громади, будуть там житлові будинки, а не те, що хочуть люди... А якщо люди не хочуть, то "інформаційний бюлетень" їм про все розкаже...

Ну і заодно вину покладемо на депутатів ради, це ж вони не дають затвердити генплан, дарма, що він років два з половиною - три невідомо де знаходився, головне правильно людям розказати. Ох уж ці депутати, все це їх вина, це вони генплан відправляють до інституту і їм він повертається, і вони самі його ж собі на розгляд виносять, так Володимире Григоровичу? Це ж нічого, що виконком є замовником містобудівної документації.... А виконком очолює, згідно закону голова! Нічого, тарасівчани і це проковтнуть.....

Тільки тепер вже генплан буде із "малоповерховою забудовою" на 15 га (а хто там буде контролювати висоту будинків, головне пропхнути генплан, а потім і детальних планів назатверджуємо. Хоча, ні, без генплану (а не попадають вони в діючий генплан) і зараз пропонують їх затвердити.

А ще нам знову будуть казати "під час розгляду детальних планів будете контролювати висотність"…

І ще ось це… "Та все одно набудується, то хай хоч щось гарне, аніж нічого – пустирі одні і безлад"…

Тож читайте на фото і слухайте те, що пише "ініціативна група" без підписів, яка на гарних кольорових, надрукованих у типографії листівках, хоче "малоповерхову" (якої по факту в законодавстві не існує) забудову в Тарасівці.

І плювати хотілося декому на думку людей, головне - це протягнути проект генплану із житловою забудовою на 15 гектарах, а не так, як в 2015 році сказали люди на громадських слуханнях.

(Нагадаю, що у 2015 році на погоджувальній комісії було прийнято рішення передбачити у кварталах 4, 7, 9 (ферми, тракторна, вагова) території комунальної забудови, об'єктів обслуговування, торгівлі та інших видів підприємницької діяльності, ландшафтно-рекреаційні території згідно ДБН).

Не важливо, скільки і чого треба "вкинути", щоб проект генплану із забудовою пройшов, бо: 
- забудовники ж давлять, не даремно ж землі мають гектарами на фермах і тракторній бригаді…. і треба ж будуватися, та заодно і заробити на тих, хто хоче в "смарт-квартирах" жити, всього-то в "10 хвилинах їзди від Києва".
- і "зверху" давлять – бо усі строки по затвердженню проекту генплану головою зірвані, а за це голову по голові не погладять… Це ж тільки Тарасівка супротивляється затвердженню генплану із багатоповерхівками, то давайте їм "очі замилимо" і скажемо, що "тут тільки "малоповерхова буде забудова"…
- і кредитори давлять, бо скільки ж можна чекати, ми там хотіли… а ви ніяк через людей переступити не можете і протягнути генплан. Вже ж і "заїжджі хлопці в камуфляжах" були, і справжні АТОшники приїжджали, і вже три рази пробували ж, а все ніяк…

Оцініть гарні маніпуляції авторів "інформаційного бюлетня": чого тільки варта "малоповерхова забудова", (визначення якої в ДБН немає, а є багатоквартирна) і подивіться, яка у нас просунута "ініціативна група" - і про школу на 1200 місць знає, і про дитячий садок на 120, а найголовніше - точну кількість дитячих гуртків (10 шт.) і спортивних секцій (8 шт.) і театральних студій (3 шт.) і продовольчих магазинів (5 шт.) і про ресторан із залами для урочистих подій і все – все – все знає, і про спорт-центр Sport Life, і про стоматкабінети і навіть про те, що буде "частину квартир передано сільській раді" та "за рахунок субвенцій побудовано мостовий перехід через залізницю…."

- Ви випадково не знаєте, звідки така інформація про точну кількість об'єктів? 
- Знаємо, ми ж проект генплану оновлений бачили. Ми ж "ініціативна група" (читай сільради і забудовників). Тут ще депутати його не бачили, а ми вже….

Ну і ще, заодно порівняйте те, що написано в "бюлетні" і в державних будівельних нормах (ДБН) Планування і забудова територій.

Інформаційний бюлетень – "ні багатоповерховій забудові, давай малоповерхову…."

ДБН "Планування і забудова територій"

Визначення поняття "Малоповерхова забудова" відсутнє. 
Пункт 6.1.1 Зона житлової забудови складається із ділянок територій: багатоквартирної, садибної в тому числі блокованої, житлово-громадської забудови, тобто житлових будинків, будинків з приміщеннями громадського призначення у вбудовано-прибудованих або стилобатних частинах, існуючих будiвель, що використовуються або запроектованi для декількох видів призначення (житлового, адміністративного, громадського).

А в пункті 3.5 говориться про багатоквартирну забудову - це територія житлової забудови або її частини, у межах якої розташовуються багатоквартирні житлові будинки з відповідними прибудинковими територіями, на яких розміщуються дитячі, спортивні, господарські майданчики, проїзди, пішохідні доріжки, зелені насадження та автостоянки.

Будь-якими шляхами доб'ємося затвердження генплану з перенаселеною Тарасівкою та перетворимо її у спальний район Києва, з пустим бюджетом, так, пане голово?

https://www.facebook.com/groups/1024375270953477/permalink/1829090003815329/

Після мене хоч потоп. Так?

UPD: На останньому фото - кур'єри, які "бюлетні про прекрасне життя в Тарасівці" розносять...

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!