[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Справу про відкликання депутата Тарасівської сільради Олександри Жукової розглядатимуть у письмовому провадженні

Київський окружний адміністративний суд вирішив слухати справу про відкликання депутата Тарасівської сільської ради Олександри Жукової у письмовому провадженні.

 

Про це повідомила позивач у справі - представник ініціативної групи виборів, які звернулися з ініціативою про відкликання депутата місцевої ради - Ганна Лаврук.

Ганна зазначила, що представник Тарасівської сільської виборчої комісії (СВК) Олена Плахотнюк не з'явилася на судове засідання і суддя вирішив перейти до письмового провадження.

Нагадаємо, що ще в червні місяці 2018 року виборці округу №6 проведи збори, на яких внесли пропозицію про відкликання депутата Тарасівської сільської ради Олександри Жукової за народною ініціативою.

Ініціативна група у встановлені законом 10 днів зібрала 52 підписи виборців округу №6 на відкликання депутата та подала всі необхідні документи до Тараксівської СВК, однак комісія вирішила припинити процедуру відкликання у зв'язку із неможливістю Державного реєстру виборців провести перевірку підписантів.

Натомість офіційний представник виборців - Ганна Лаврук - звернулася до суду із позовом, в якому просила скасувати постанову виборчої комісії, як незаконну та зобов'язти Тарасівську СВК повторно розглянути питання щодо відкликання депутата Жукової.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!