[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Тарасівка

Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Із бійцями АТО, представниками поліції, Гранітом та громадянами. Відбулася 26-та сесія ради, на якій за допомогою силового протистояння намагалися затвердити генплан.

26.04.2018 року відбулася чергова 26-та сесія Тарасівської сільської ради, на якій сільський голова разом Сизон В. Г. разом із більшістю депутатського корпусу, за допомогою невідомих громадян в камуфляжі, в кількості 10-15 чоловік, намагався затвердити генеральний план села Тарасівка, що дозволило би масово забудувати село багатоповерховою забудовою та отримати найближчими роками такі ж проблеми, як зараз існують у Крюківщині, Петропавлівській та Софіївській Борщагівками та інших селах, що знаходяться поруч із Києвом - переповнені школи, садочки, нестача води, неможливість виїхати до Києва та повернутися звідти в години "пік".

Хлопці в камуфляжах не давали громадянам проходити в зал засідань, ображали громадян - мешканців Тарасівки, тиснули на депутатів та, використовуючи фізичну силу, хапали депутатів за різні частини тіла. Неодноразово від них лунали слова, що із зали засідань депутати підуть тільки після того, як буде затверджений генеральний план. Представники національної поліції, що прибули на виклик депутатів, ніяк не реагували на порушення законодавства.

Як це все відбувалося та чим усе закінчилося - незабаром читайте у розділі "Статті" у підрозділі "Генеральний план".


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!