Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Відбулося судове засідання по справі щодо багатоповерхової забудови біля переїзду

Учора, 3 квітня 2018 року, у Києво-Святошинському районному суді Київської області відбулося чергове засідання у справі 369/8195/17 під головуванням судді Дубас Т. В. щодо скасування рішення Тарасівської сільської ради від 09.02.2017 року, яким було затверджено детальний план території багатоповерхової забудови біля старого молокозаводу у селі Тарасівка.

Суд, після неодноразового відкладення справи, нарешті почав розглядати справу у підготовчому засіданні, заслухав клопотання сторін справи та відклав розгляд на 12 квітня 2018 року на 15:30 год, для надання можливості адвокату - представнику Тарасівської сільської ради надіслати позивачам, депутату ради Середі Юрію Васильовичу та Гуцуляку Володимиру Петровичу, свої заперечення.

Нагадаємо, рішенням Тарасівської сільської ради від 09.02.2017 року було затверджено детальний план території багатоповерхової багатоквартирної забудови, згідно якого біля Тарасівського переїзду планується побудувати шість 9-ти поверхових будинків. Відео засідання даної сесії можна переглянути за посиланням.

Не погодившись із вказаним рішенням ради, на початку серпня 2017 року було подано позов щодо його скасування. Суд, у зв'язку із неодноразовим відкладенням розгляду справи, станом на початок квітня місяця так і не розпочав слухати справу по суті.  

Більше про даний спір читайте незабаром у розділі "Статті".

Усі відео засідань сесії Тарасівської сільської ради можна переглянути за посиланням.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!