Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

14 лютого, на день Святого Валентина, у Тарасівській сільраді із штовханиною, образами та бійками відбулося друге пленарне засідання 38-мої сесії.

Не встиг сільський голова В. Г. Сизон відкрити засідання, як у дверях сесійної зали виникла перепалка словами , яка переросла у штовханину із бійцівськими захватами (часова відмітка 09 хв. 00 сек. - 10 хв. 00 сек. на першому відео).

Після відкриття засідання депутати довго дискутували щодо необхідності голосування питання щодо впровадження системи електронного голосування "Голос. Рада", оскільки це ж питання було проголовано на першому засіданні цієї ж сесії, яке відбулося десять днів тому.

На думку секретаря ради Вікторії Бесарабець та депутатів Юрія Середи , Оксани Щеголь, Віктора Щегля, Михайла Майбороди, Леоніда Юрченка зазначене питання взагалі не повинно було би повторно розглядатися на цій сесії, оскільки воно вже було відхилене на першому засіданні сесії.

За результатами тривалих дискусій, сільський голова таки поставив зазначене питання на голосування, а депутати, які в більшості підтримують голову, проголосували "за". Таким чином, незважаючи на думку опозиційних депутатів щодо незаконності розгляду даного питання, рішення щодо системи електронного голосування було прийняте.

Після розгляду змін до регламенту депутати розглядали питання внесення змін до рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, містобудівні питання, які зводилися до затвердження проектів детальних планів території, або затвердження змін до таких планів. При цьому депутати Середа, Майборода, Юрченко, Оксана Щеголь та Віктор Щеголь зазначали про необхідність розгляду даних питань після затвердження генерального плану. Однак, незважаючи на їх позицію, рішення щодо затвердження містобудівної документації було прийнято. 

Закінчилося пленарне засідання розглядом ряду земельних питань, серед яких були і питання, які неодноразово виносилися на сесію, у зв'язку з їх постійним відхиленням.

Відео із засідання можна переглянути нижче.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!