Тарасівка Києво-Святошинського району

≡≡
Версія для друку

Дотримання порядку оприлюднення документів та проведення сесій 

Порядок денний 26-тої сесії наданий депутатам для ознайомлення за 20 днів до проведення сесії, що є, чесно кажучи, приємною несподіванкою, адже зазвичай порядки денні попередніх сесії оприлюднювалися за декілька днів перед сесією.

У порівнянні із оприлюдненням порядку денного 26-тої сесії, порядок денний попередньої, 25-тої сесії, був наданий для ознайомлення депутатам ради тільки 13.03.2018 року, тобто за 2 дні до проведення сесії.

Однак, все ж таки, посадовими особами ради не дотримано положень частини 11 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування" та положень частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", яка вказує, що проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Станом на 30.03.2018 року на сайті Тарасівської сільської ради відсутні проекти рішень 26-тої сесії ради.

Крім того, станом на 01.04.2018 року на сайті Тарасівської сільської ради відсутні рішення, прийняті на останній, 25-тій сесії ради, що свідчить про те, що ці рішення не набули чинності, адже, відповідно до положень частини 5 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування", акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію.

Натомість, протоколи поіменного голосування 25-тої сесії, на відміну від рішень, прийнятих під час 25-тої сесії, викладені на саті www.tarasivska-rada.com.ua за посиланням.

Якщо говорити про наповнення порядку денного, то слід зазначити, що четвертим питанням у порядку йде питання під назвою "Розгляд містобудівної документації". При цьому не конкретизовано, якої саме містобудівної документації (детальний чи генеральний план, один чи декілька), не зазначено, чи будуть розглядатися питання надання дозволу на розробку чи затвердження містобудівної документації, а також, у випадку розгляду питання щодо детального плану території, не визначено, якої саме території, де вона знаходиться та яка площа цієї території, а також призначення цієї території.

Звертаємо увагу мешканців, що внесення до порядку денного питання щодо розгляд містобудівної документації стало негативною тенденцією сільської ради, адже вже вдруге питання, що стосуються містобудівної документації, подаються узагальнено, без зазначення виду містобудівної документації, її площі та призначення території, щодо якої розроблялася містобудівна документація.

У свою чергу таке узагальнення може стати підставою для скасування ршень ради, що стосуються такої містобудівної документації, у судовому порядку.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!